Informace

Zákaznická podpora
Provozní doba Po – Pa 10:00 až 16:00 hod. na čísle 731 57 68 37. Mimo vyznačenou dobu a v případě, že se nedovoláte zašlete prosím na uvedené číslo SMS. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Můžete použít i kontaktní formulář. Pro reklamace je k dispozici formulář viz sekce Podpora ve vašem klientském profilu. Smluvní podmínky, info o výpovědní lhůtě, adresa pro odeslání zapůjčeného hardware a další informace naleznete ve všeobecných podmínkách (ke stažení kupříkladu ve vašem klientském profilu.

Administrace sítě
Podpora, administrace, připojování klientů, servis
E-mail: info(zavináč)dobeska(tečka)net
Telefon: 731 57 68 37. Pokud se nedovoláte, pošlete SMS, v nejbližší době budete kontaktováni.

Fakturace
Poptat přímo informaci ohledně úhrady služeb lze po přihlášení ve vašem online klientském účtu

Strukturu vašich služeb, platby, číslo účtu a dalši naleznete ve vašem online klientském účtu. Heslo pro přístup do vašeho online účtu lze poptat přímo na úvodní strámce.

Dotaz lze odeslat na e-mail (viz patička webu).

Hardware, smlouvy, reklamace
Korespondenční adresu pro odeslání smlouvy vygenerované online, reklamaci vyúčtování nebo služby, fakturaci a zásilky hardware, naleznete v rozhraní uživatelského profilu mProfil v menu Podpora. Nápověda k rozhraní mProfilu přímo na úvodní stránce.

Abstrakt
Síť Dobeška.NET vznikla na Praze 4, v lokalitě zvané Dobeška, v roce 2003. Od svého vzniku poskytujeme připojení k internetu koncovým uživatelům, domácnostem, firmám a institucím. Mezi naše další služby patří správa sítí, návrh a realizace hotspot systémů pro instituce, hotely a firmy, webhosting a další..

Víte, že..
Dobeška je místní název podle zaniklé usedlosti na jihozápadním výběžku Pankrácké planiny směrem od Krče k pražské čtvrti Braník a Podolí?
Součástí Dobešky je, podobně jako je součástí Vyšehradu, mohutná skála, ze které je nádherný výhled na Vltavu, Barrandov, Vyšehrad, Smíchov, či Pražský hrad?
Lokalita Dobešky je jedním z nejhezčích míst Prahy?

Provozovatel

Další informace
Číslo účtu, Váš variabilní symbol, všeobecné podmínky, osvědčení, použité technologie a další náležitosti ke stažení ve Vašem uživatelském profilu.