Informace

Support
Telefonický nebo SMS Po – Pa 10:00 až 16:00 hod. na čísle telefonu 731 57 68 37. V případě, že se nedovoláte zašlete prosím na uvedené číslo SMS. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Nebo nás kontaktujte pomocí krátkého formuláře. Pro již realizované služby a jejich podporu použijte prosím  v sekce Podpora kontaktu v profilu. Smluvní podmínky a další informace naleznete rovněž v profilu.

Administrace sítě
Podpora, administrace, servis
E-mail: info(zavináč)dobeska(tečka)net
Telefon: 731 57 68 37. Pokud se nedovoláte, pošlete SMS, v nejbližší době budete kontaktováni.

Fakturace
Informaci ohledně úhrady realizovaných služeb lze po přihlášení ve vašem online klientském účtu.

Hardware, smlouvy, reklamace
Korespondenční adresu pro odeslání smlouvy vygenerované online, reklamaci vyúčtování nebo služby, fakturaci a zásilky hardware, naleznete v rozhraní uživatelského profilu.

Abstrakt
Původní Dobeška.NET vznikla na Praze 4, v lokalitě zvané Dobeška, v roce 2003. V počátcích poskytovala připojení k internetu domácnostem, firmám a institucím. Služby jsme postupně rozšířili a niní umíme správu sítí, hotspot systémy, cloud, webhosting a další..

Víte, že..
Dobeška je místní název podle zaniklé usedlosti na jihozápadním výběžku Pankrácké planiny směrem od Krče k pražské čtvrti Braník a Podolí?
Součástí Dobešky je, podobně jako je součástí Vyšehradu, mohutná skála, ze které je nádherný výhled na Vltavu, Barrandov, Vyšehrad, Smíchov, či Pražský hrad?
Lokalita Dobešky je jedním z nejhezčích míst Prahy?

Provozovatel

Další informace
Číslo účtu, Váš variabilní symbol, všeobecné podmínky, osvědčení, použité technologie a další náležitosti ke stažení ve Vašem uživatelském profilu.