Nápověda [FAQ]

V této nápovědě najdete nejčastěji kladené otázky a jejich odpovědi.

Podpora, pomoc, klientské centrum
V uživatelském rozhraní najdete mimo informace o Vaší přípojce i formulář pro odesílání dotazu na podporu. Pro urgentní záležitosti je dispozici kontakt na administraci sítě. Pokud se nedovoláte pošlete SMS, v blízké době Vás budeme kontaktovat.

Nemám heslo, nemohu se dostat do mProfilu
Online klientské centrum umí vygenerovat a odeslat login a heslo na email, který jste uvedl/a u instalace, potažmo vzniku smlouvy, jako kontaktní email. Viz. odkaz na generátor v nabídce „Nemáte login a heslo po ruce? Nechte si je přeposlat automatem na Váš registrovaný e-mail“ na úvodní stránce.

Pokud již původní email uvedený u instalaci přípojky nepoužíváte, požádejte o pomoc se změnou kontaktních údajů administraci sítě.

Internetový prohlížeč (Firefox, Internet Explorer, Opera..) v mém počítači/notebooku zobrazuje vaši stránku jako výchozí.
Toto je možné ze dvou důvodů. 1. Naši stránku máte nastavenou jako výchozí ve Vaší konfiguraci prohlížeče. 2. Připojil/a jste se k reklamnímu vysílači a u pokusu o neautorizovaný přístup na internetu Vás systém přesměroval na úvodní stránku. Tato byla uložena do cache Vašeho prohlížeče.

Chci si vytisknout fakturu
Faktury lze generovat a stahovat online v uživatelském rozraní. Po vygenerování jsou k dispozici v PDF formátu, který lze přímo tisknout na tiskárně.